Denim kúsky

Tu sa najviac zaraďuje rifľová bunda, ktorú nenosia len tínedžeri ale i ženy. Keď sa pozriete navôkol, nemá každý len ten klasický štýl. Dnes sa predávajú v rôznych farbách s nápismi alebo obrázkami, ba dokonca si na nich väčšina ľudí, resp. tínedžerov nechá namaľovať to, čo chce. Sú aj také, ktoré majú vlastnú značku a sú o čosi drahšie ako tie klasické, no vyzerajú skvelo. Súčasne len ťažko natrafíte na obchod, v ktorom by sa nevyskytlarifľovka.

modela.jpg

Rifľové suknesú taktiež trendom a krásne vynikajú na postave.
Potom sú tu traky, ktoré sú najčastejšie modré s mierne potrhanými dierami alebo s nášivkami a taktiež im nemôže chýbať predné vrecko. Ak sú vpredu voľné, stačí si ich ľahko stiahnuť.
Tzv. boyfriend jeans sú na spôsob voľnejších riflí, ktoré sú určené pre všetky typy postáv.
Šušťákové súpravy
Tie v 90. rokoch nechýbali naozaj nikomu.
Bundymali rôzne farby a dokonca boli spojené aj také, ktoré sa k sebe veľmi nehodili a prebíjali sa, ako napríklad staro ružová s tyrkysovo zelenou. Na počudovanie sa to také nosia aj dnes a vyzerá to podľa mňa dosť dobre. Pre ľudí, ktorí nemajú veľmi radi takýto “starý” štýl existujú aj značkové šuštiakové bundy a to najčastejšie nike a adidas.
Nohavicesú dnes rôzne vyrobené a majú modernejší vzhľad.
Nenosia sa len do dažďa, ale aj na suché počasia.

sluneční brýle.jpg

Ľadvinky
Viac sa vyskytujú už len u mladých ľudí, ako u tých starších. Nenosia sa len na ľadvinách ale najnovšie aj cez rameno, pretože je to vraj štýlovejšie. Taktiež sú robené na rôzne spôsoby – sfarbenia, motívy.
Nuž, je toho veľmi veľa. Svietiace topánky, voľné nohavice, ktoré vyzerajú ako pyžamo, dlhé ponožky so šialenými farbami a mnoho ďalších…
Môj názor na dnešnú módu môže byť len pozitívny, pretože ja sama nosím niektoré zo spomínaných kúskov a určite nechcem, aby táto móda tak rýchlo skončila.

Ohodnoťte příspěvek