Kožu nemusíte zo šatníka vynechať ani na jar.

Mnohé z nás sa na jar neskutočne tešia a už v predstihu rozmýšľajú nad novými outfitmi, študujú módne časopisy a sledujú najnovšie trendy nadchádzajúceho obdobia. S jarou sa spája mnoho z nich, ale predpokladáme, že koža patrí k tým materiálom, ktoré nám evokujú skôr jeseň alebo zimu.společenské šaty.png
 
Vhodné pre každú z nás
Sociálne siete však majú svoju silu a inšpirácie, ktoré prinášajú, predstavujú vzrušujúce a doposiaľ nenosené spôsoby jej nosenia. Presvedčiť o tom sa môžete sami, v ponuke sú outfity drsných rockerov až po kožené nohavice nešťastníka Rossa z Priateľov, to všetko tento materiál so sebou nesie celé roky. Vo svete módy sa však všetko mení veľmi rýchlo a v tejto jarnej sezóne to nebolo inak. V kolekciách sa módni tvorcovia zamerali na zákazníka, priniesli sofistikované kúsky, ktorými nás presviedčali, že na to, aby sme trend kože skúsili aj my, nemusíme byť hneď rebelmi.
 

  • Už žiadna klasika

Svojho upgrade sa dočkal aj základný kúsok šatníka ženy, trenčkot. Väčšinou ho poznáme v béžovej farbe, klasika, ktorú však nová kožená verzia zmenila na celkom iný módny kúsok s nesmrteľnou sofistikovanosťou.zip.jpg
 

  • Momentálne najobľúbenejší kúsok

Overaly dobili prehliadkové móla a obľúbili si ich ženy na celom svete. Niet sa čomu čudovať, sú praktické hlavne v otázke čo s čím skombinovať, overal je totiž dva v jednom. Mnohé z nás ho milujú kvôli je pohodlnosti, a samozrejme, aj trendovosť zohráva svoju úlohu.
 

  • O šatách

V tomto prípade nemôže byť o romantike ani reči! V koženkových či kožených šatách určite nebudete pôsobiť sladko, ale nimi dáte všetkým najavo, že máte štýl.
 

  • Košele v novom šate

Jar sa niesla v znamení koženej či koženkovej košele, je to miláčik hviezd instagramu, ktoré určujú trendy a módu milujú. Tento kúsok spôsobí vo vašom šatníku revolúciu a pritom prinesie „veľa hudby za málo peňazí“.
 

  • Neskrývajte nohy

Šortky majú svoje miesto v šatníku celú jar a leto, a tie z kože patria k absolútne najtrendovejšej verzii klasických šortiek, no variabilitu si aj napriek tomu ponechávajú. Nosiť sa dajú „naholo“ alebo s čiernymi pančuškami.

Ohodnoťte příspěvek